Wyprawkowe hity cz.2

Strona główna » Dzieci » Wyprawkowe hity cz.2

wielkość tekstu: A | A | A

dodano: 21 lipca 2018, czytano: 16403 razy, autor: Dominika Tworek

komentarzy: 0

Dziedobry ! Ostatni wpis z naszymi wyprawkowymi hitami, tak Wam sispodobał, e postanowiłam iść za ciosem i opisapodobne gadety, ale tym razem, te które sprawdzajnam siw podróy. Sporo podróujemy samochodem i czy to na krótkie, czy dłusze trasy, zawsze zabieramy ze sobdzieciaki ;) wiadomo czasami bywa stresujco, ale radzimy sobie na tyle, e nie odpuszczamy i odwiedzamy z nimi róne miejsca :) Dajcie zna, jeeli jest coczego nie wymieniłam, a u Was wietnie sisprawdza :) Na samym kocu jest tefilmik niespodzianka ! :)

Pojemna torba

Pierwszi bezwtpienia najwaniejszrzeczjest dua, wygodna torba. Ta którposiadam jest marki Joissy i jest na tyle uniwersalna, e moemy wykorzystajnawet jeli macierzystwo jest nam zupełnie obce :) Pierwszrzeczna jakzwracam uwagsaspekty wizualne i ilość przegródek w rodku, aby łatwo było mi znaleźć to czego w danym momencie szukam. Dodatkowrzeczktórkierowałam siprzy wyborze jest osobna kieszonka na butelkdla dziecka, przewijak turystyczny i uchwyty dziki którym, w wygodny sposób moemy przyczepitorbdo wózka. Mój model nazywa siSOHO - totally black i słuy nam juponad dwa lata :) Cena takiej torby to około 200 zł.

Termos obiadowy

Pojemnik, który sprawdza nam siw wielu sytuacjach, utrzymujciepło potraw nawet do 7 godzin (moe bydo jakazupka, czy makaron ) i fajnie, e nasze dziecko moe zjeść cociepłego w podróy i coco sami przyrzdzilimy. Postanowiłam tedokupidrugsztukdo przewoenia ciepłej wody na mleko. Pojemnik termiczny utrzymuje tewarzywa czy owoce w chłodnej temperaturze do 5 godzin. To kolejny produkt Skip Hop, który jest godny polecenia. Koszt około 80 z

Pojemnik na mleko

To chyba najwygodniejszy sposób to odmierzenia właciwej iloci mleka i oszczdzenie jak najwikszej iloci miejsca w torbie, pojemniczki majpojemność 100 ml i odpowiadajmaksymalnej porcji mleka w proszku. Pojemniczki były w zestawie z kadbutelkTwist Shake, ale srówniew sprzeday osobno.

Organizer samochodowy

Nasz organizer nie jest typowo samochodowy, to bardzo popularny organizer do wózka Skip Hop, ale pewnego dnia wciekła na bałagan w samochodzie wrzuciłam go na tylne siedzenie i tak juzostało. Wozimy ze sobsporo rzeczy, które na dłuszy trasach muszbypod rksto jakiedrobne zabawki, chusteczki nawilone czy krem NIVEA (o którym duo wicej pisałam w

poprzednim pocie) czsto zdarza si, e młodego przebieramy włanie w samochodzie i lubimietakie rzeczy pod rk.

 

Dominika Tworek
Dominika Tworek
Młoda mama, bezgranicznie zakochana w swojej rodzinie. Na blogu oprócz naszej codzienności, chciałabym pokazać siebie i swoją pasję jaką bez wątpienia jest moda. Zapraszam do mojego świata.

Dodaj komentarz

anuluj pisanie odpowiedzi

Dominika Tworek


Dominika Tworek

Młoda mama, bezgranicznie zakochana w swojej rodzinie. Na blogu oprócz naszej codzienności, chciałabym pokazać siebie i swoją pasję jaką bez wątpienia jest moda. Zapraszam do mojego świata.

Najpopularniejszy post


Wełniane, kaszmiorowe- każde!

Wyszukaj


Zapytanie

CHCESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPYTANIOWY

Dominika Tworek | Parenting Lifestyle Fashion ,

e-mail: kontakt@dominikatworek.pl

Parenting Lifestyle Fashion by Dominika Tworek
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna