Hyundai Kona

Strona główna » Dom i ogród » Hyundai Kona

wielkość tekstu: A | A | A

dodano: 25 marca 2018, czytano: 13953 razy, autor: Dominika Tworek

komentarzy: 2

Wydaję się, że to idealny moment na przetestowanie samochodu typu SUV. Odkąd powiększyła nam się rodzina i w naszej ‚Yarisce” zrobiło się dosyć ciasno, nie ma mowy o spakowaniu dwóch wózków czy całej masy rzeczy, która wydaję się być niezbędna przy dwójce maluchów, nawet jeśli wyjeżdżamy na 2-3 godzinki :) dlatego od dawna myślimy o zakupie ‚czegoś większego’, a możliwość testowania nowego Hyundaia Kona jeszcze bardziej nas w tym utwierdziła. Nie muszę chyba opisywać naszej ekscytacji, kiedy na nogach pasażera nie musiał leżeć stelaż od wózka, czy wypchana po brzegi torba dziecięca. Bagażnik o pojemności 361 l powoduję, że Kona nie tylko jest niezwykle przestronna w sferze pasażerskiej, ale zarówno ładunkowej - czyli najważniejszy dla mnie aspekt spełniony ;) 

 

Jeśli chodzi o moje odczucia, w przeciwieństwie do mojego męża nie wymagam od samochodu zbyt wiele, nie jestem typem szaleńca na drodze, jestem rozważna, a przyjemność sprawia mi jazda po niezbyt wymagających trasach i drogach które znam :) pewnie nigdy nie odważyłabym się wybrać sama w kilku godzinną trasę, a świadomość, że jeszcze wiozę ze sobą dzieci wprawia mnie w podwójny stres :) dlatego samochód powinien być dla mnie przede wszystkim bezpieczny. Hyuinai Kona w testowanej przeze mnie wersji posiada m.in. system utrzymania toru jazdy czy monitorowania martwego punktu. Jest wyposażony również w obecnie najlepszy i najpopularniejszy system montowania fotelików dziecięcych Isofix, który stanowi dwa proste zaczepy, umieszczone pomiędzy siedziskiem, a oparciem fotela lub kanapy, które są przymocowane bezpośrednio do nadwozia. 

 

 

Ale… nie byłabym kobietą, gdybym nie zwróciła uwagi na aspekt wizualny, a zdecydowanie to wyróżnia nowego Suva. Wyrazisty design, eleganckie lampy LED i wnętrze w wariancie Lime, czyli kolorowe akcenty wokół wylotów powietrza, dźwigni, zmiany biegów czy obszyciach siedzeń oraz kierownicy. Od razu kiedy do niego wsiądziemy, mamy wrażenie, że to piękny i bardzo kobiecy samochód. Ale mało tego, możemy również dobrać kolorowe pasy bezpieczeństwa czy błyszczące wykończenia wewnętrznych klamek oraz ramion kierownicy. Dla mnie bomba ! Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach:) 

Auto wyposażone jest całą masę bajerów i innowacji, np. podgrzewana kierownica (co mieliśmy okazję wypróbować tydzień temu przy minusowych temperaturach;)) bezprzewodowe ładownie telefonu, a także Head-up display, czyli elektroniczny wyświetlacz, który umieszony został na linii naszego wzroku, wyświetlając przy tym najważniejsze informacje podczas jazdy ( prędkość, nawigacja, komunikaty i ostrzeżenia)

U nas w domu nadal trwa zacięta dyskusja na temat naszego nowego samochodu, jednak dzięki MM Cars Kościuszki w Katowicach  i nowemu Hyundai Kona jesteśmy coraz bliżej podjęcia decyzji. 

Dominika Tworek
Dominika Tworek
Młoda mama, bezgranicznie zakochana w swojej rodzinie. Na blogu oprócz naszej codzienności, chciałabym pokazać siebie i swoją pasję jaką bez wątpienia jest moda. Zapraszam do mojego świata.
 • Gośka
  Gośka
  Ale mieliście pogodę ???????? pięknie Dominiczko
  29 marca 2018 19:38
  Odpowiedz
 • mamazpowolania
  mamazpowolania
  My mamy Hyundai i30 i jesteśmy bardzo zadowoleni, piękne zdjęcia ;)
  26 marca 2018 11:55
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

anuluj pisanie odpowiedzi

Dominika Tworek


Dominika Tworek

Młoda mama, bezgranicznie zakochana w swojej rodzinie. Na blogu oprócz naszej codzienności, chciałabym pokazać siebie i swoją pasję jaką bez wątpienia jest moda. Zapraszam do mojego świata.

Najpopularniejszy post


Wełniane, kaszmiorowe- każde!

Wyszukaj


Zapytanie

CHCESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPYTANIOWY

Dominika Tworek | Parenting Lifestyle Fashion ,

e-mail: kontakt@dominikatworek.pl

Parenting Lifestyle Fashion by Dominika Tworek
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna